Profilaktyka

W celu utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej, zapobiegania powstawaniu groźnych chorób zębów i tkanek przyzębia, w naszym gabinecie...

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów jest najczęściej stosowanym zabiegiem we współczesnej stomatologii estetycznej.

Leczenie bruksizmu

Bruksizm, czyli niekontrolowane zgrzytanie zębami, to problem występujący u coraz większej grupy ludzi (5-8% populacji).

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to najszerszy dział stomatologii, zajmujący się wszystkimi metodami zachowania zębów w ich najbardziej naturalnym kształcie i właściwościach.

Endodoncja

Endodoncja to leczenie chorób miazgi i tkanek okołowierzchołkowych. Polega na usunięciu miazgi z komory zęba i kanałów korzeniowych...

Protetyka

Protetyka stomatologiczna zajmuje się odtwarzaniem braków w uzębieniu, odbudową złamanych zębów, zmianą kształtu i ustawienia zębów, a także korektą trwałych przebarwień.

Ortodoncja

Ortodoncja zajmuje się kontrolą rozwoju uzębienia i twarzy oraz korygowaniem odchyleń we wzajemnym układzie zębów i kości części twarzowej czaszki.

Periodontologia

Periodontologia jest to dział stomatologii zajmujący się diagnostyką oraz leczeniem chorób przyzębia, nazywanych potocznie paradontozą.

Chirurgia

Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych.

Implantologia

Dlaczego implanty ?